Voor onze leden

Beste leden,

Om in deze bizarre vakantietijd toch bezig te blijven hebben we een fotozoektochtje gemaakt (met dank aan Jan Nijssen voor de route en de foto’s). Deze is beschikbaar voor leden van WSV De Grenslopers en hun naasten.
Je loopt de route in Luyksgestel op het moment dat jou schikt. Wie het bijbehorende deelnameformulier voor 1 september 2020 inlevert, dingt mee naar een leuk prijsje.

Stuur een e-mail naar info@degrenslopers.nl, met als onderwerp ‘fotozoektocht’. Vermeld daarin je naam en kWbn-lidnummer. Wij sturen je dan de foto’s en het deelnameformulier.
Ook voor vragen kun je een e-mail sturen naar hetzelfde adres.

Wij hopen dat je er veel plezier aan beleeft.

Namens het bestuur,
Willemien van de Wiel

PS
Mocht jouw e-mailadres nog niet bij ons bekend zijn, of het is inmiddels veranderd, dan wordt dat na ontvangst van je inschrijving aan de ledenadministrateur doorgegeven. Dat hoef je dan niet meer zelf te doen. We gebruiken dat e-mailadres natuurlijk conform onze privacyverklaring alleen voor communicatie over zaken die onze leden aangaan.