RABO ClubSupport

U stemt toch ook?

Rabobank De Kempen organiseert ook dit jaar Rabo ClubSupport.
Tijdens deze campagne mag je als lid van Rabobank De Kempen stemmen uitbrengen op de verenigingen en stichtingen die je een warm hart toedraagt, bv. WSV De Grenslopers. Deze stemmen zijn geld waard. Hoe meer stemmen er op onze vereniging uitgebracht worden, des te meer geld krijgt onze club.

De stemperiode is van maandag 5 september t/m dinsdag 27 september.

Meer informatie over Rabo ClubSupport leest u op www.rabo-clubsupport.nl/de-kempen.

Geef uw stem aan WSV De Grenslopers. Wij besteden de opbrengst aan het zoeken van nieuwe wegen om aandacht te vragen voor onze wandelactiviteiten en het bedenken en uitvoeren van nieuwe club activiteiten  om de onderlinge band van leden te versterken, een grotere betrokkenheid bij de vereniging te ontwikkelen en nieuwe vrijwilligers te werven.

Alvast onze hartelijke dank!