RABO ClubSupport

U stemt toch ook?

Rabobank De Kempen organiseert dit jaar Rabo ClubSupport.
Tijdens deze campagne mag u als lid van Rabobank De Kempen uw stemmen uitbrengen op de verenigingen en stichtingen die u een warm hart toedraagt, bv. WSV De Grenslopers. Deze stemmen zijn geld waard. Hoe meer stemmen er op onze vereniging uitgebracht worden, des te meer geld krijgt onze club.

De stemperiode is van maandag 5 oktober t/m zondag 25 oktober.

Meer informatie over Rabo ClubSupport leest u op www.rabo-clubsupport.nl/de-kempen.

Geef een van uw stemmen aan WSV De Grenslopers. Wij besteden de opbrengst o.a. aan acties om jongeren te motiveren om te gaan wandelen en eventueel lid te worden van onze vereniging. Daarbij denken we aan het organiseren van bv. een avondvierdaagse of themawandelingen, speciaal geënt op jongeren en gezinnen.